Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Herní zařízení > Joysticky >

Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851)

Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851)

Cena:

3 799 Kč

Koupit za 3 799 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851): Gamepad pro Xbox One/ Xbox 360/PC Gamepad Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick vám připomene neopakovatelnou atmosféru klasických videoherních automatů. VypnutoVynechat z LightBoxu Éra videoherních automatů se vracíPřipomeňte si neopakovatelnou atmosféru minulosti, kterou symbolizuje ovladač v arkádovém provedení. Získejte výhodu proti ostatním hráčůmKromě bezkonkurenční rychlosti a přesnosti je ovladač přímo určený pro různé typy bojovek nebo plošinovek. Svým pojetím a ergonomickým rozložením tlačítek vám umožní prakticky bleskovou reakci na každou herní situaci. VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851) - popis

nahoru

Gamepad pro Xbox One/ Xbox 360/PC Gamepad Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick vám připomene neopakovatelnou atmosféru klasických videoherních automatů. VypnutoVynechat z LightBoxu Éra videoherních automatů se vracíPřipomeňte si neopakovatelnou atmosféru minulosti, kterou symbolizuje ovladač v arkádovém provedení. Získejte výhodu proti ostatním hráčůmKromě bezkonkurenční rychlosti a přesnosti je ovladač přímo určený pro různé typy bojovek nebo plošinovek. Svým pojetím a ergonomickým rozložením tlačítek vám umožní prakticky bleskovou reakci na každou herní situaci. VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxu

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Volanty nebo Speciální herní ovladače, Gamepady.

Nejlevnější Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851) akční ceny - Levné Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851) stojí 3 799 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Joysticky.

Hori Real Arcade Pro V Kai Fighting Stick (ACX364851) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;